O Nas

Success TRIP

W kilku słowach o nas?  

 

WYJĄTKOWE WYJAZDY, WYJĄTKOWI LUDZIE, WYJĄTKOWE MIEJSCA.

  

Success Trip stworzono dla ludzi, którzy w życiu stawiają na pasję, rozwój i realizację swoich celów. Działamy opierając się na zasadzie BUSINESS&PLEASURE, dzięki czemu pokazujemy, że nawet na drugim końcu świata poza odpoczynkiem, można zdobywać nowe kontakty biznesowe i jednocześnie rozwijać swoją firmę oraz własna karierę.

 

A dla osób głodnych wiedzy…

 

Na naszych wyjazdach oferujemy specjalne warsztaty, które tworzone są specjalnie na potrzeby Success Trip. Warto zaznaczyć, że trenerami na naszych wyjazdach są długoletni weterani danej branży! Każdy z naszych ekspertów jest doświadczonym praktykiem i chętnie podzieli się wiedzą zdobytą nie tyle w książkach, co przede wszystkim w długoletniej praktyce biznesowej.

 

Podsumowując:

 

Success Trip to szkolenia oraz networking w miejscach, które inspirują do tworzenia nowych pomysłów, zachęcają do poznawania nowej kultury oraz sprzyjają wypoczynkowi.

Odpoczynek
Duża swoboda
Niesamowite miejsca
Biznes
Bezpieczeństwo

Kim jesteśmy i co robimy

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą szkoleniową, która szkolenia przeprowadza w najpiękniejszych miejscach na Ziemi. Szkolenia odbywają się w godzinach porannych, następnie uczestnicy Success Trip mają czas wolny, który spędzają wedle upodobań.

Czym się wyróżniamy?

Umożliwiamy odkrywanie świata, networking, rozwój wiedzy oraz odpoczynek na jednym wyjeździe! A to wszystko w niesamowicie dobrej cenie!

Dlaczego akurat Success Trip?

Ponieważ na rynku w Polsce praktycznie nie posiadamy konkurencji, a wszystko co robimy wykonywane jest z niesamowitą pasją i dbałością o wszystkie szczegóły.

Nasz Team

j

Patrycja Szkarłat


Założycielka i pomysłodawczyni SUCCESS TRIP, przedsiębiorca, autorka szkolenia Travel Expert. Absolwentka Lycee de l'Atlantique.


Patrycja jest głodna świata, życia, wrażeń oraz nowej wiedzy wiedzy. To osoba odpowiedzialną za organizacje szkoleń, wyszukiwanie niesamowitych miejsc na wyjazdy, przygotowywanie ofert oraz kontakt z klientem.

Zafascynowana biznesem, zarażaniem pozytywną energią, poznawaniem niesamowitych, przedsiębiorczych osób oraz rozwijaniem swoich kompetencji, postanowiła połączyć to razem z podróżowaniem i... Właśnie tak powstały Success Tripy!

Daniel Jankowski


Wspólnik Patrycji w Success Trip, multi przedsiębiorca. Szczęśliwy mąż i tata dwójki synów. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego oraz Uczelni Łazarskiego.

Podróże są dla niego sposobem na poznawanie siebie. Podczas ich trwania czerpie inspiracje do życia oraz tworzenia nowych projektów. Bardzo ceni sobie piękne krajobrazy oraz możliwość obcowania z innymi kulturami i czas dla samego siebie, dzięki czemu każda podróż zmienia coś w jego życiu.

"Moim celem jest nie przeszkadzać Patrycji w realizacji jej wizji rozwoju Success Trip" - powiedział Daniel 😉
A tak na poważnie w Success Trip odpowiedzialny jest za strategiczny rozwój projektu oraz negocjacje z partnerami. Zawsze uśmiechnięty i zarażający pozytywną energią. Uwielbia poznawać nowych ludzi.
j
j

Piotr Michalak


Piotr Michalak jest założycielem i udziałowcem m.in. firm Strategie Rozwoju sp. z o.o., Ententa LTD, Cryptography Research LTD, Success Trip sp. z o.o.. Prowadzi ludzi przedsiębiorczych do rozwoju swoich biznesów, porządkując firmy i skracając czas swojej pracy, jednocześnie podwajając wyniki finansowe. Odważnie mówi o wartościach w biznesie i pokazuje ich wymierne przełożenie na korzyści finansowe.

Przez 16 lat poszukiwał odpowiedzi na kluczowe pytania marketingu, sprzedaży, zatrudniania i przywództwa, aż odkrył zestaw metod, które są świętym GRALEM zarządzania. Na tej podstawie stworzył zaawansowany program rozwoju firm: Akademię Biznesu Piotra Michalaka, która gwarantuje podwojenie dochodu - albo zwrot pieniędzy. Czyni to poprzez wybitną organizację firmy, na której fundamencie buduje się unikalna ofertę rynkową. Od 2005 roku dzieli się znalezionymi rozwiązaniami doradzając prezesom i właścicielom firm. Z jego usług skorzystało ponad 5000 Klientów. Biuletyn Piotra prenumeruje 30 tysięcy Czytelników.

Jest w szczęśliwym małżeństwie z Dorotą i ma trójkę dzieci. Pochodzi z Gdańska, obecnie mieszka w Warszawie.

Kontakt

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ!

Z przyjemnością Ci pomożemy! 

Zadzwoń, napisz maila lub skorzystaj z formularza kontaktowego 🙂

Dane kontaktowe
Media społecznościowe

Formularz kontaktowy